Yasal Uyarı

Reklam, Şikayet, Öneri ve İstekleriniz İçin İletişim

 

Mail Adresi :karani@fullhdfilmekseni.com

 

Hukuki İşlemler / Legal Transactions

Sitemizden hiçbir şekilde barındırma yapılmamaktadır. Tüm videolar internet üzerindeki video platformlarından embed kodları ile alınmaktadır. (Google, Ok.Ru, Mail.Ru, Openload, Cloudy, Netu …)

fullhdfilmekseni.com olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile ya da bize yazın bölümünden bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
 

Our site does not store or share any content pre/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every make very serious. If you wish to make a report bilgiabuse please send email to karani@fullhdfilmekseni.com content will be removed within 72 hours.

 

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz